מערך הנקיון

חברת ׳שיא הברכה׳ מספקת שירותי ניקיון וכוח אדם עבור בניינים, משרדים, שווקים ומרכזים מסחריים. החברה מחזיקה ברישיון בתוקף מטעם משרד התמ"ת לעסוק בניקיון ובכוח אדם. ׳שיא הברכה׳ מחזיקה צוות קבוע של עובדי ניקיון שעברו את ההכשרות הקפדניות ביותר בתחום, ומגיעים עם חומרי ניקיון עם תו תקן מחמיר ובטיחותי.

אנו מספקים שירותי ניקיון בשלושה מסלולים


ניקיון יסודי ומסיבי
מתאים לבניינים חדשים לפני אכלוס, לדירות או בתים שסיימו פרויקטים של שיפוץ או בנייה. במסלול זה, נציג מטעמנו מגיע מראש להעריך את גודל העבודה. ביום הנקבע, אנחנו מגיעים עם צוות עובדים מיומן, שערוך לסיים את הפרויקט בזמן הקצר ביותר ועל הצד הטוב ביותר, ועם כל חומרי הניקיון הנדרשים. בסיום העבודה, אתם מקבלים נכס מבריק ומנצנץ, כך שתוכלו להעביר את החפצים האישיים שלכם ולהיכנס. אנו ערבים לשביעות רצונכם המלא.


שירותי ניקיון קבועים
מתאים למגדלי מגורים, משרדים ומרכזים מסחריים. אנחנו תופרים לכם תמהיל מסודר וקבוע על פי ימים ושעות שמתאים לכם. במסלול זה אתם עובדים מול צוות קבוע; איש ניקיון ומנהל אזור זמין שמוודא שהעבודה נעשית בצורה הטובה ביותר עבורכם. כל זאת עם חומרי הניקיון האיכותיים ביותר.


שירותי שיקום לאחר שריפה או הצפה
מתאים למגדלי מגורים, משרדים ומרכזים מסחריים. עבודה מול כל חברות הביטוח והשמאים הרלוונטיים, ביצוע עבודה מיידית ובתנאי שטח מורכבים.

השירותים שלנו

מוקד טלפוני זמין 24/7 + צוות עובדים קבוע + חומרי ניקיון בעלי תו תקן מחמיר + עמידה בדרישות התו הסגול

דילוג לתוכן